earn-as-teen

Zarabiaj – to dziecinnie proste!

Zmiany na Tolunie w pigułce

 Od momentu publikacji informacji o nowościach do dnia dzisiejszego, minęło wiele czasu. Przez te niespełna trzy miesiące na portalu działo się wiele. Owszem, czasami bywało lepiej a czasami gorzej, jednak można już z całą pewnością stwierdzić, że zmiany na Tolunie są zmianami na dobre. Oto najważniejsze z nich:

 1. Więcej ankiet – to, co niejako trzymało nas wszystkich przy życiu, gdy ankiety były jedynym sposobem na zarobek, dziś wraca w jeszcze lepszej wersji. Jeszcze więcej ankiet to jeszcze więcej punktów. A jeszcze więcej punktów to…
 2. Więcej „Quick Surveys” – Quick Surveys, czyli szybciutkie ankiety, polegają na tym, że należy odpowiedzieć na jedno pytanie, które, w zależności od hojności pytającego, kosztuje od 15 do 75 punktów. Zwiększona liczba takich ankiet sprawia, że pułap 50,000 już nie jest taki nieosiągalny, jak wcześniej.
 3. Bonus za treść – to chyba najlepsza zmiana, jaka mogła zostać wprowadzona do Toluny. Nic dziwnego, że bez niej wielu użytkowników się od niej odwróciło. Dziś wraca, choć na nowych zasadach. Już nie trzeba mieć określonej liczby głosów w ankiecie czy opinii w temacie, by uzyskać 100 punktów. Dobre treści (czytaj: inteligentne, poprawne merytorycznie, bez żadnych błędów, a także często opatrzone grafiką) są punktowane i nagradzane 1000 punktów. Wniosek: wystarczy 50 dobrych tematów i można szykować się do wypłaty. To jednak nie wszystko! Pojawiła się nowa opcja w „Bonusie za treść” – bonusy za komentarze. Każdy dobry komentarz ma szansę nawet na 1000 punktów!
 4. Konkursy – pojawiły się także konkursy organizowane przez Zespół Toluna. Zazwyczaj są to Konkursy na najciekawszą treść, czasem jakieś odgadywanki, a także quizy. Każdy z nich to nawet 5,000 punktów, a więc jest o co walczyć, zwłaszcza, że o zwycięstwo w konkursie nietrudno!
 5. Odmienione centrum nagród – zmiana dotknęła także nagród. Oczywiście dalej na topie są wypłaty na konto PayPal, jednak nie jest to już jedyny nagroda. Aktualnie w ofercie są bony do Myphotobook, Smyka, Empika, Cinema City, Tesco, Zalando, Best Western, Maxikarty i Sodexo, a także cała masa „pierdół i pierdółek” jak czapka Mikołaja, ozdoby świąteczne, pendrive czy okulary Toluna.

Zmiany, zmiany, zmiany… Czy na lepsze? Moim zdaniem tak!  Więcej możliwości zdobywania punktów to przede wszystkim więcej pieniążków, ale to także wzrost liczby użytkowników, bez których po prostu byłoby nudno. Nie jesteś jeszcze członkiem Toluna? Zajrzyj w takim razie do moich poprzednich wpisów o tym portalu i napisz w komentarzu swoje zgłoszenie, wówczas otrzymasz aż 500 punktów na start!


Podziel się tym wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites Więcej

Zostaw odpowiedź

Textmarket – zarejestruj się już dziś!

Kategorie

Statystyki

 • Wszystkich wizyt: 25007
 • Dzisiaj wizyt: 1
 • Wszystkich komentarzy: 97

RSS earn-as-teen

 • Breaking News – koniec TextMarket? Na szczęście nie! 21 stycznia 2015
  Aktualizacja: 22.01 I stało się! Na szczęście TextMarket nie upada a staje się narzędziem wewnętrznym – jednak bez żadnych zmian dla copywriterów! — Szok, niedowierzanie, zgrzytanie zębów – to tylko niektóre z reakcji, jakie wywołała dzisiejsza wiadomość od TextMarket. Wszyscy otrzymaliśmy dzisiaj takiej treści wiadomość: Szanowni Państwo, informujemy, że w […]
 • Faktura w Textmarket – jak się do tego zabrać? 11 stycznia 2015
  Jak zawsze po ciężkiej pracy, nadchodzi czas na odpowiednie wynagrodzenie. Nie inaczej jest z Textmarket, gdzie wystarczy uzbierać 1oo zł netto, by móc cieszyć się z pieniędzy. Rzecz w tym, że dla wielu wypłata pieniędzy to czarna magia, a sam proces wypłaty do najbardziej przejrzystych nie należy. Jak więc zabrać się do wypłaty pieniędzy w Textmarket, by ni […]