earn-as-teen

Zarabiaj – to dziecinnie proste!

Czas na odwilż – zmiany w Tolunie

W końcu wydarzyło się to, na co wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem! Gdy na początku 2013 roku Toluna, o której pisałem wcześniej, zmieniła szatę graficzną i system punktowy, wielu użytkowników odeszło od niej. Nie ukrywam, że również byłem bliski odejścia – w końcu ankiet wówczas było jak na lekarstwo, więc nijak nie dawało się powtórzyć wyniku 15 000 punktów w miesiąc. Jednak dziś na blogu Toluny pojawiła się nowa informacja:

Drodzy użytkownicy,

Mamy dla Was ekscytujące wiadomości: teraz możecie wygrywać jeszcze więcej punktów za swoją opinię. Jeśli zostawicie interesujące i dobrej jakości komentarze pod tematami innych użytkowników, to również możecie zdobyć bonusowe punkty!

Punkty zdobyte w ten sposób błyskawicznie znajdą się na Waszych kontach.

Pamiętajcie, że bonusowe punkty możecie zdobywać przede wszystkim za tworzenie treści wysokiej jakości (tematy,głosowania, pojedynki oraz „Oceń to”) na Tolunie. Polecamy zapoznanie się z naszymi wskazówkami do tworzenia takich treści. Znajdziecie je tutaj.

Do zobaczenia wkrótce,

Zespół Toluna.

Co to oznacza dla nas? Tego do końca wiedzieć nie możemy, jednak być może nastąpi powrót do przeszłości – znowu trzeba będzie zbierać opinie innych osób, dzięki czemu wzrośnie aktywność użytkowników. Nie ukrywam, że za „starych, dobrych czasów” spotkałem tam bardzo wiele wartościowych, serdecznych ludzi, z którymi nawiązałem bardzo dobre stosunki. To jest właśnie to, co różniło Tolunę od innych portali społecznościowych. Jak będzie teraz? Oby jak najlepiej. Tego życzę Wam wszystkim! I sobie również.

Nie masz konta na Toluna? Nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi? Przeczytaj moje poprzednie wpisy na ten temat, a potem zostaw wiadomość o chęci rejestracji w komentarzu! Z zaproszeniem ode mnie, otrzymasz 500 punktów na start!


Podziel się tym wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites Więcej

Zostaw odpowiedź

Textmarket – zarejestruj się już dziś!

Kategorie

Statystyki

  • Wszystkich wizyt: 25007
  • Dzisiaj wizyt: 1
  • Wszystkich komentarzy: 97

RSS earn-as-teen

  • Breaking News – koniec TextMarket? Na szczęście nie! 21 stycznia 2015
    Aktualizacja: 22.01 I stało się! Na szczęście TextMarket nie upada a staje się narzędziem wewnętrznym – jednak bez żadnych zmian dla copywriterów! — Szok, niedowierzanie, zgrzytanie zębów – to tylko niektóre z reakcji, jakie wywołała dzisiejsza wiadomość od TextMarket. Wszyscy otrzymaliśmy dzisiaj takiej treści wiadomość: Szanowni Państwo, informujemy, że w […]
  • Faktura w Textmarket – jak się do tego zabrać? 11 stycznia 2015
    Jak zawsze po ciężkiej pracy, nadchodzi czas na odpowiednie wynagrodzenie. Nie inaczej jest z Textmarket, gdzie wystarczy uzbierać 1oo zł netto, by móc cieszyć się z pieniędzy. Rzecz w tym, że dla wielu wypłata pieniędzy to czarna magia, a sam proces wypłaty do najbardziej przejrzystych nie należy. Jak więc zabrać się do wypłaty pieniędzy w Textmarket, by ni […]