earn-as-teen

Zarabiaj – to dziecinnie proste!

Czy to cud na Boże Narodzenie?

Hosanna na wysokości! Nie, nie będzie o Świętach Bożego Narodzenia. Nie mowa też o superpromocjach, jak chociażby amerykański „black friday” przeszczepiony na grunt polski, dokładnie do Empika. To o czym chcę napisać?
Gdy planowałem w odległej przeszłości tenże wpis, już miałem wysnutą wizję: „Dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami…”. Nie wierzyłem w to, że ten moment kiedyś nastąpi, a jednak…

Dzisiejszym bohaterem jest nie kto inny, jak:

MOBROG

W końcu to nastąpiło! Ciężka praca przez kilka miesięcy się opłaciła! Wypłaciłem pieniądze zarobione na wypełnianiu ankiet. Co prawda niewiele, bo 20 złotych, jednak się cieszę. Dlaczego? Nie wierzyłem, że się powiedzie, więc wszystko to traktuję jako bonus.

Jak wyglądało wypłacanie pieniędzy?

No cóż, nie będzie za dużo do napisania. Pojawił się guzik „wypłać”, więc w niego kliknąłem. Potem należało tylko kliknąć w link wysyłany na maila i po sprawie. Czy długo czekałem? Zależy, jakie kto ma poczucie czasu. Osobiście uważam, że było bardzo szybko, czekałem 20 minut, ale czas to pieniądz… :)

Czy się opłaca?

Oto jest pytanie. Zachęcony możliwością dużego zysku małym nakładem pracy przystąpiłem. Co miesiąc dostawałem ankietę i w okresie od kwietnia do listopada udało mi się uciułać te 2 dyszki. Męcząco? Nie, powiem nawet, że trochę Mobrog zapomina o swoich użytkownikach. Był okres, że nie miałem ankiety przez 2 miesiące, nomen omen, gdy się zbliżałem do progu wypłaty :evil:  więc mam dość neutralne zdanie na ten temat.

Co zrobić z tymi pieniędzmi?

Są trzy możliwości:

 • Wypłacić – polecam
 • Zainwestować, chociażby w Textmarket, nie polecam
 • Wydać, w końcu mało to drobnych przyjemności w Internecie? – polecam :lol:

Co ja zrobiłem?  A jak, to pierwsze. Czas oczekiwania na dotarcie pieniędzy: 1 dzień.
Podsumowując: jestem bardzo zadowolony, polecam i zachęcam do rejestracji w Mobrog. To na tyle. A jak Wasze doświadczenia z ankietami w Internecie? Wypłaciliście coś?


Podziel się tym wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites Więcej

Zostaw odpowiedź

Textmarket – zarejestruj się już dziś!

Kategorie

Statystyki

 • Wszystkich wizyt: 25007
 • Dzisiaj wizyt: 1
 • Wszystkich komentarzy: 97

RSS earn-as-teen

 • Breaking News – koniec TextMarket? Na szczęście nie! 21 stycznia 2015
  Aktualizacja: 22.01 I stało się! Na szczęście TextMarket nie upada a staje się narzędziem wewnętrznym – jednak bez żadnych zmian dla copywriterów! — Szok, niedowierzanie, zgrzytanie zębów – to tylko niektóre z reakcji, jakie wywołała dzisiejsza wiadomość od TextMarket. Wszyscy otrzymaliśmy dzisiaj takiej treści wiadomość: Szanowni Państwo, informujemy, że w […]
 • Faktura w Textmarket – jak się do tego zabrać? 11 stycznia 2015
  Jak zawsze po ciężkiej pracy, nadchodzi czas na odpowiednie wynagrodzenie. Nie inaczej jest z Textmarket, gdzie wystarczy uzbierać 1oo zł netto, by móc cieszyć się z pieniędzy. Rzecz w tym, że dla wielu wypłata pieniędzy to czarna magia, a sam proces wypłaty do najbardziej przejrzystych nie należy. Jak więc zabrać się do wypłaty pieniędzy w Textmarket, by ni […]