earn-as-teen

Zarabiaj – to dziecinnie proste!

Czarny tydzień, gorzej niż na GPW

Uff… w końcu jakaś chwila wytchnienia po tym męczącym tygodniu. Z tego miejsca chciałbym przeprosić za moją tygodniową prawie nieobecność, ale szkoła jest strasznie wymagająca. Na domiar złego już mam zapowiedziane 2 sprawdziany ._. Swoją drogą, czy nauczyciele nie mają co robić, że każą wypełniać te idiotyczne testy, a potem siedzą nad nimi cały weekend?
Ale to oczywiście nie jest temat na tego bloga, sorry, ale musiałem się komuś wyżalić :P
No więc dzisiaj bardziej „lajtowo”. Ogólnie po głowie krąży mi kolejny pomysł na zarobek, ale o tym napiszę w kolejnym poście, który postaram się zamieścić po trochę krótszej przerwie niż teraz. I znowu zboczyłem z toru… No nic, zacznę jeszcze raz: dzisiaj, bardziej offtopic, bowiem podsumuję ten, męczący swoją drogą, tydzień. Dlaczego podsumowuję tydzień a nie miesiąc? Bo działo się dużo, choc to podsumowanie będzie raczej próbą zrzucenia klątwy ze mnie :) . Poczynając od Textmarket, na którym było bardzo dużo zleceń. Niestety, jak zwykle z moim szczęściem, nie załapałem się na żadne z nich. Trochę to dziwne, zwłaszcza, że zazwyczaj byłem brany do większej ilości zleceń. Ale to nic, mimo, że miałem już teksty w garści, moja nadzieja w zleceniu, które wisi nierozstrzygnięte od 2 dni. Trochę też się działo na Tolunie. Kilka ankiet, na 2 z nich się załapałem i nawet dostanę punkty, reszta no, niestety nie. Troche niedobrze dzieje się u mnie na FreeMyApps, na którym to nie zostają mi uznawane punkty, więc mój, ubogi i tak, licznik został wyzerowany. Jak widać ten tydzień nie był najbardziej udanym w mojej historii, jednak, jak już mówiłem, mam nowy pomysł na biznes, o którym napiszę już niedługo. Uprzedzając pytania: nie, nie będzie to bezpośrednie zarabianie (a szkoda). Aha, zapomniałbym. Po prawej stronie dodałem nową funkcję, RSS. Jeśli chcesz być na bieżąco, dołącz mojego bloga do swojego RSS! (Choć mam nadzieję, że będziesz mnie odwiedzał regularnie, a ja regularnie będę pisał)

A jak tam u Was? Komentujcie, a ja zostawiam Was z piosenką, z której cytat idealnie oddaje mój tydzień (link w cytacie):

Keiner weiß was hier geschah


Podziel się tym wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites Więcej

Zostaw odpowiedź

Textmarket – zarejestruj się już dziś!

Kategorie

Statystyki

  • Wszystkich wizyt: 24726
  • Dzisiaj wizyt: 6
  • Wszystkich komentarzy: 97

RSS earn-as-teen

  • Breaking News – koniec TextMarket? Na szczęście nie! 21 stycznia 2015
    Aktualizacja: 22.01 I stało się! Na szczęście TextMarket nie upada a staje się narzędziem wewnętrznym – jednak bez żadnych zmian dla copywriterów! — Szok, niedowierzanie, zgrzytanie zębów – to tylko niektóre z reakcji, jakie wywołała dzisiejsza wiadomość od TextMarket. Wszyscy otrzymaliśmy dzisiaj takiej treści wiadomość: Szanowni Państwo, informujemy, że w […]
  • Faktura w Textmarket – jak się do tego zabrać? 11 stycznia 2015
    Jak zawsze po ciężkiej pracy, nadchodzi czas na odpowiednie wynagrodzenie. Nie inaczej jest z Textmarket, gdzie wystarczy uzbierać 1oo zł netto, by móc cieszyć się z pieniędzy. Rzecz w tym, że dla wielu wypłata pieniędzy to czarna magia, a sam proces wypłaty do najbardziej przejrzystych nie należy. Jak więc zabrać się do wypłaty pieniędzy w Textmarket, by ni […]