earn-as-teen

Zarabiaj – to dziecinnie proste!

Mobrog – zarabiaj szybko i łatwo na ankietach!

Witam,
Ostatnio pisałem na temat Toluny, strony umożliwiającej zarabianie na ankietach. Wiedzcie, że na Tolunie ten biznes się nie kończy, dlatego dziś przedstawię Wam nową stronę oferującą ten sposób zarobku,
panie i panowie, ladies and gentlemen, Damen und Herren, dámy a pánové, przed Wami:

MOBROG! logo

Nic Ci to nie mówi? Hmm… w sumie mi też na początku nic to nie mówiło. Co prawda strona internetowa Mobrogu nienajlepiej wygląda i po prostu nie zachęca do klikania na nią, jednak do samego systemu działania nie można mieć pretensji.

Jak widać (lub nie) nie wygląda najlepiej.Częstotliwość wysyłania ankiet jest jako taka, gdzieś raz na miesiąc, jednak na 10 wysłanych ankiet załapałem się aż do ośmiu. Jest to całkiem niezły wynik, zwłaszcza że nie poświęcam temu zbyt wiele czasu.
Co prawda Mobrog znacznie się różni od Toluny, ponieważ ta druga ma szersze działanie niż tylko wysyłanie ankiet, lecz Mobrog nie zostaje w tyle, a na fatalnej stronie internetowej (mam nadzieję) zostanie szybko zmieniony design.

Nagrody

Eee, ten, tego nagród za wiele nie ma. Zasadniczo to można tylko wypłacić pieniądze na Paypal. Plusem Mobrogu jest to, że nie zbiera się punktów, tylko od razu zostają naliczone pieniądze. A jaki jest próg wypłaty? Tu odpowiedź jest, delikatnie mówiąc, skomplikowana. Był taki moment, że bardzo się cieszyłem, bo miałem na koncie 8,20 PLN, a próg wynosił 10 PLN. Potem przez długi moment nie otrzymywałem ŻADNYCH ankiet (gdzieś około 2 miesiące). Byłem szczęśliwy, że mogę wypełnić jeszcze jedną ankietę, która dałaby mi wypłacić moje pieniądze. Jakież było moje zdziwienie gdy patrzę, a tu… próg wypłaty 20 PLN. I taki tego rezultat, że póki co mam tylko teoretyczne pieniądze, gdzieś około 15 PLN.
Mobrog jest swego rodzaju wyjątkiem, ponieważ nie oferuje żadnego programu partnerskiego, w takim razie ja mogę go tylko polecić (mimo moich perypetii).
Tak troszkę abstrahując (mądre słowo, sic!) od tematu, zostałeś kiedyś oszukany w Internecie? Napisz o tym w komentarzu!


Podziel się tym wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites Więcej

2 Komentarze: do wpisu “Mobrog – zarabiaj szybko i łatwo na ankietach!”

 1. ~Lily Lou pisze:

  Cóż, mnie jeszcze nigdy nie oszukano, bo nie było za bardzo na czym. A co do tego Mobrog’u to zastanawia mnie w jaki sposób dostajesz te ankiety? Bo piszesz o wyłapywaniu, trafianiu na nie. Pewnie odpowiedź jest banalna i powinnam ją znać, ale nigdy nie byłam zorientowana w czymś takim, a bardzo mnie zainteresowało i zastanawiam się nad spróbowaniem. ;)
  Pozdrawiam!
  ~Lily

  • SWAGGER pisze:

   Co do Twojego pytania, to to jest tak, że najpierw musisz wypełnić kilka ankiet profilowych (niepłatnych), w których podajesz informacje o sobie. Na podstawie tych ankiet Mobrog ma jako taki obraz Twojej osoby i może już wysyłać Ci ankiety, do których, według nich, powinnaś się zakwalifikować. Ankiety są wysyłane na adres e-mail.
   Jednak, w moim odczuciu, bardziej do Ciebie by pasowało pisanie tekstów w Textmarkecie , o którym pisałem wcześniej, ponieważ na podstawie Twojego bloga wnioskuję, że lubisz pisać :)

Zostaw odpowiedź

Textmarket – zarejestruj się już dziś!

Kategorie

Statystyki

 • Wszystkich wizyt: 24726
 • Dzisiaj wizyt: 6
 • Wszystkich komentarzy: 97

RSS earn-as-teen

 • Breaking News – koniec TextMarket? Na szczęście nie! 21 stycznia 2015
  Aktualizacja: 22.01 I stało się! Na szczęście TextMarket nie upada a staje się narzędziem wewnętrznym – jednak bez żadnych zmian dla copywriterów! — Szok, niedowierzanie, zgrzytanie zębów – to tylko niektóre z reakcji, jakie wywołała dzisiejsza wiadomość od TextMarket. Wszyscy otrzymaliśmy dzisiaj takiej treści wiadomość: Szanowni Państwo, informujemy, że w […]
 • Faktura w Textmarket – jak się do tego zabrać? 11 stycznia 2015
  Jak zawsze po ciężkiej pracy, nadchodzi czas na odpowiednie wynagrodzenie. Nie inaczej jest z Textmarket, gdzie wystarczy uzbierać 1oo zł netto, by móc cieszyć się z pieniędzy. Rzecz w tym, że dla wielu wypłata pieniędzy to czarna magia, a sam proces wypłaty do najbardziej przejrzystych nie należy. Jak więc zabrać się do wypłaty pieniędzy w Textmarket, by ni […]