earn-as-teen

Zarabiaj – to dziecinnie proste!

Podsumowanie miesiąca – SIERPIEŃ 2013

Ponieważ dziś 31 sierpnia, nad czym szczerze mówiąc ubolewam :( robię podsumowanie miesiąca. Znaczy będę robił podsumowania miesiąca od września, bo co to za podsumowanie 4 dni :D
Czyli:

 • Od września będę dokładnie spisywał co zarobiłem, jak i kiedy, (mimo że będę miał mniej czasu, w końcu szkoła jest wymagająca, a w tym roku dodatkowo projekt gimnazjalny, więc jeszcze więcej roboty)
 • Teraz chciałbym podsumować blogowe 4 dni, czyli ile zarobiłem od początku moich przygód z biznesem w Internecie aż do dnia dzisiejszego, najlepiej to będzie wyglądać w formie tabelki:

Nazwa programu

Zarobek
(w org. walucie)

Zarobek (w PLN)

PrzeczytamWszystkich

100 PLN

100

FreeMyApps

350 PLN

350

FeaturePoints

10 USD

30

Toluna

50 PLN

50

RAZEM

xxx

530

Jednak to nie wszystko, gdyż to są REALNE zyski (tzn. fizycznie mam te pieniądze). Ponadto mam:

Toluna

35 tys. pkt/50 tys. pkt

Mobrog (o tym w kolejnym wpisie)

15zł/20 zł

Zatem od początku internetowego zarabiania mam 580zł! Nieźle, nie? Jednak ponieważ wydawałem je na bieżące potrzeby, nic nie zaoszczędziłem na mój cel, jakim jest 2500 zł (tyle kosztuje iPhone 5 :roll: ). Aha, zarabiałem na przełomie lat 2012 i 2013, w tym roku na razie mam 230 zł.
Mam nadzieję, że wrzesień przyniesie więcej pieniędzy, zarówno mi jak i Tobie, oraz że zostaniesz na moim blogu. Byłoby mi miło, jakbyś go również polecił znajomym! A Tobie ile udało się na razie zarobić w Internecie? Zapraszam do dyskusji w komentarzach!


Podziel się tym wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites Więcej

4 Komentarze: do wpisu “Podsumowanie miesiąca – SIERPIEŃ 2013”

 1. ~Lily Lou pisze:

  Jeśli mam być szczera to nigdy nie próbowałam swych sił w zarabianiu przez internet, ale widzę, że przynosi całkiem sporo korzyści (pieniężnych oczywiście). ;) Chętnie zajrzę na Twojego bloga jeszcze nie raz, bo uważam, że Twój pomysł na zarabianie jest co najmniej nietuzinkowy.
  Życzę powodzenia i (co tu kryć) dużych zysków!
  ~Lily
  Ps: Zapraszam też na mojego bloga. :)

 2. ~zpg pisze:

  Ogólnie rzecz biorąc nie ma co się bać studiów. To na serio b. fajny okres, bo człowiek tak na serio może wszystko!
  Ja po prostu trafiłam tam gdzie nie powinnam. Dlatego zanim się podejmie jakąkolwiek decyzję trzeba ją przemyśleć ;]

Zostaw odpowiedź

Textmarket – zarejestruj się już dziś!

Kategorie

Statystyki

 • Wszystkich wizyt: 24726
 • Dzisiaj wizyt: 6
 • Wszystkich komentarzy: 97

RSS earn-as-teen

 • Breaking News – koniec TextMarket? Na szczęście nie! 21 stycznia 2015
  Aktualizacja: 22.01 I stało się! Na szczęście TextMarket nie upada a staje się narzędziem wewnętrznym – jednak bez żadnych zmian dla copywriterów! — Szok, niedowierzanie, zgrzytanie zębów – to tylko niektóre z reakcji, jakie wywołała dzisiejsza wiadomość od TextMarket. Wszyscy otrzymaliśmy dzisiaj takiej treści wiadomość: Szanowni Państwo, informujemy, że w […]
 • Faktura w Textmarket – jak się do tego zabrać? 11 stycznia 2015
  Jak zawsze po ciężkiej pracy, nadchodzi czas na odpowiednie wynagrodzenie. Nie inaczej jest z Textmarket, gdzie wystarczy uzbierać 1oo zł netto, by móc cieszyć się z pieniędzy. Rzecz w tym, że dla wielu wypłata pieniędzy to czarna magia, a sam proces wypłaty do najbardziej przejrzystych nie należy. Jak więc zabrać się do wypłaty pieniędzy w Textmarket, by ni […]