earn-as-teen

Zarabiaj – to dziecinnie proste!

Co zrobić by sprzedać tekst w Textmarket?

Ten artykuł jest odpowiedzią na mój tekst : Textmarket – zarabiaj szybko i łatwo.

Co zrobić żeby sprzedać artykuł w Textmarket?

To pytanie jest wpisywane setki, jeśli nie tysiące razy w Google każdego miesiąca. Wiele ludzi pisze swoje teksty, wcale nie wiedząc, co zrobić żeby je sprzedać. Powiem szczerze, że ja też nie wiedziałem. Spędziłem godziny, jeśli nie więcej, na szukaniu informacji nt. moich błędów. Nie wiem czemu, ale ta wiedza jest uważana za tajemną. Ja postaram się złamać to tabu i powiedzieć wszystkim co zrobić, by pisanie artykułów przynosiło zyski.. Ta wiedza, którą się z Wami dzielę jest zbiorem poszczególnych informacji z różnych stron internetowych (no i własnych doświadczeń):


 1. Pisz długo – o dziwo krótkie, a zatem i tanie teksty nie najlepiej się sprzedają w TM, w końcu kto by chciał zapłacić za 5 czy 6 linijek tekstu?!
 2. Ale nie przesadź– nikt również nie kupuje zbyt długich elaboratów, ponieważ są one po prostu za drogie.
 3. Pisz na jakość – nie najlepiej widziane są teksty kategorii LOW, ponieważ zazwyczaj są one po prostu słabe.
 4. Ale nie pisz doktoratu – z kolei PREMIUM są jak 6000-znakowe – drogie.
 5. Daj zadziałać prawu statystyki – pisz dużo! W końcu jak napiszesz 100 tekstów, Twoja szansa na sprzedaż jest znacznie wyższa nie z 2 tekstami.
 6. Używaj słów kluczowych – na giełdzie jest wiele tekstów, np. ze słowem kluczowym „kredyt”. Na górze wyników są te teksty, gdzie to słowo pada najczęściej, więc nie bój się powtórzeń (za które moja polonistka, którą pozdrawiam  :-) by mnie zabiła :roll: ) i pamiętaj: „kredyt” to nie to samo co „kredytów”.
 7. Skorzystaj ze statystyk giełdy – co prawda nie jest ona aktualizowana, ale daje jako taki ogląd, co się sprzedaje, a co nie.
 8. Ale nie pisz mainstreamowo (nie, nie jestem hipsterem  :roll: ) – każdy blog czy inna strona o TM mówi, żeby wybrać teksty, które są w statystykach na miejscach 5 – 10. Jednak jeśli 200 osób napisze na te tematy, skończysz jak ci piszący na tematy 1 – 5, dlatego pisz na tematy 11 – 15!
 9. Napisz te 30 tys. znaków – odblokujesz wówczas zlecenia.
 10. Nie poddawaj się – ja też tak czasem mam, że nic mi się nie sprzedaje. Jednak świadomość straty pieniędzy, które już są na moim koncie wygrywa i nie poddaję się.

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany? Zrób to teraz!
Te rady pomogą Wam zmaksymalizować sprzedaż artykułów, a co za tym idzie, dostawać pieniądze. Pamiętajcie, nie bójcie się pisać! Komentujcie!

Warto przeczytać:
Zmiany w TextMarket


Podziel się tym wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites Więcej

Zostaw odpowiedź

Textmarket – zarejestruj się już dziś!

Kategorie

Statystyki

 • Wszystkich wizyt: 24726
 • Dzisiaj wizyt: 6
 • Wszystkich komentarzy: 97

RSS earn-as-teen

 • Breaking News – koniec TextMarket? Na szczęście nie! 21 stycznia 2015
  Aktualizacja: 22.01 I stało się! Na szczęście TextMarket nie upada a staje się narzędziem wewnętrznym – jednak bez żadnych zmian dla copywriterów! — Szok, niedowierzanie, zgrzytanie zębów – to tylko niektóre z reakcji, jakie wywołała dzisiejsza wiadomość od TextMarket. Wszyscy otrzymaliśmy dzisiaj takiej treści wiadomość: Szanowni Państwo, informujemy, że w […]
 • Faktura w Textmarket – jak się do tego zabrać? 11 stycznia 2015
  Jak zawsze po ciężkiej pracy, nadchodzi czas na odpowiednie wynagrodzenie. Nie inaczej jest z Textmarket, gdzie wystarczy uzbierać 1oo zł netto, by móc cieszyć się z pieniędzy. Rzecz w tym, że dla wielu wypłata pieniędzy to czarna magia, a sam proces wypłaty do najbardziej przejrzystych nie należy. Jak więc zabrać się do wypłaty pieniędzy w Textmarket, by ni […]