earn-as-teen

Zarabiaj – to dziecinnie proste!

PrzeczytamWszystkich, czyli jak zarobić na czytaniu stron internetowych.

Hej,
Dzisiaj powiem co nieco o stronce PrzeczytamWszystkich.pl. Serwis ten znajduje się na rynku od połowy 2009r. gromadząc do dnia dzisiejszego ponad 500 tys. użytkowników. Dużo, prawda? I w dodatku ich liczba ciągle rośnie! Więc dlaczego właśnie Ty nie powinieneś zacząć zarabianie od tego serwisu? Powiesz zapewne: to niemożliwe żeby się powiodło, poza tym jak mam zbierać te śmieszne punkty? Odpowiadam: jest na to kilka sposobów, jedne lepsze, drugie gorsze, ale spróbować zawsze warto:
•    Czytanie artykułów – jest to w końcu sztandarowy pomysł twórców PW. Chodzi o to, aby zachęcić Polaków do czytania. W praktyce oznacza to, że dostajemy punkty (tzw. MP$) za kliknięcie i przeczytanie treści artykułu. Cena jest różna, w zależności od serwisu od 1MP$ za 3 teksty, do nawet 1MP$ za 1!
•    Odpowiadanie na pytania – w specjalnej sekcji Konkursy ukazuje się kilkanaście pytań. Generalnie chodzi o to, by otworzyć wszystkie artykuły z możliwą odpowiedzią i ją znaleźć. Pytania są prawie zawsze skonstruowane w formie „Dokończ zdanie…” Niezbyt trudne, a za 1 pytanie są co najmniej 2 punkty.
•    Promocyjne akcje – zdarzają się często, nie mają jednakowej formuły, więc może to być w formie popularnego ostatnimi czasy kliknięcia guzika „Lubię to!” na Facebooku, może to być równie dobrze umieszczenie komentarza promującego jakiś produkt.
Proste, prawda? A najlepsze dopiero przed Tobą, bowiem po zbieraniu punktów idzie czas na odbieranie nagród. A jakie wybrać? No oczywiście, że gotówkę! Najbardziej opłaca się poczekać i pozbierać punkty, żeby wymienić je na 100 zł. Koszt tego to jedyne 15 050 MP$. Ja przygodę z Przeczytam Wszystkich zacząłem pod koniec września 2012. W momencie kiedy to piszę licznik na stronie wskazuje mi, że jestem zarejestrowany od 339 dni. Co prawda w ciągu tego niespełna roku miałem kilkanaście takich dni, w których nie uzbierałem ani punktu, jednak mimo to osiągnąłem całkiem niezły wynik, dokładnie 19 023 punkty. Z tego wynika, że średnio codziennie „nabijałem” około 56  punktów.
Oczywiście bywały dni lepsze i dni gorsze, nieraz zgłaszałem jakieś zastrzeżenia do programu, jednak z całą pewnością portal PrzeczytamWszystkich.pl zasługuje na bardzo wysokie noty. Co prawda nie oferuje bardzo wysokich stawek w przeliczeniu na godzinę, jednak musisz wiedzieć, że możesz pobić mój wynik, na podstawie którego stworzyłem moje wyliczenia.
Do PrzeczytamWszystkich zarejestrujesz się klikając tutaj, a otrzymasz 100 MP$ na start!
Aby punkty były naliczone, musisz zarejestrować się w ciągu 30 minut od kliknięcia w link.

Zbieram punkty od: wrzesień 2012
Uzbierałem dotychczas: 100 zł
Poświęcony czas: 20 min dziennie
Aha, żeby nie było wątpliwości – dotychczas zebrane punkty i nagrody NIE WLICZAJĄ się do mojego planu, tj. nie będą częścią z uzbieranych planowanych 2500 zł!


Podziel się tym wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites Więcej

1 Komentarz: do wpisu “PrzeczytamWszystkich, czyli jak zarobić na czytaniu stron internetowych.”

 1. marysia.martynow pisze:

  Fajnie! P.S wszyscy którzy widzą ten koment niech wejda na naszą stronkę oto link LillalouModaNastolatki.blogujący.pl

Zostaw odpowiedź

Textmarket – zarejestruj się już dziś!

Kategorie

Statystyki

 • Wszystkich wizyt: 25007
 • Dzisiaj wizyt: 1
 • Wszystkich komentarzy: 97

RSS earn-as-teen

 • Breaking News – koniec TextMarket? Na szczęście nie! 21 stycznia 2015
  Aktualizacja: 22.01 I stało się! Na szczęście TextMarket nie upada a staje się narzędziem wewnętrznym – jednak bez żadnych zmian dla copywriterów! — Szok, niedowierzanie, zgrzytanie zębów – to tylko niektóre z reakcji, jakie wywołała dzisiejsza wiadomość od TextMarket. Wszyscy otrzymaliśmy dzisiaj takiej treści wiadomość: Szanowni Państwo, informujemy, że w […]
 • Faktura w Textmarket – jak się do tego zabrać? 11 stycznia 2015
  Jak zawsze po ciężkiej pracy, nadchodzi czas na odpowiednie wynagrodzenie. Nie inaczej jest z Textmarket, gdzie wystarczy uzbierać 1oo zł netto, by móc cieszyć się z pieniędzy. Rzecz w tym, że dla wielu wypłata pieniędzy to czarna magia, a sam proces wypłaty do najbardziej przejrzystych nie należy. Jak więc zabrać się do wypłaty pieniędzy w Textmarket, by ni […]